Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedez 220 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedez 220 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedez 220 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


20 Maj 16:19 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Prizren

Nissan navara 2.5 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjilan

Shitet Mercedez-Benz C220 me super çmim

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 14:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet vetura

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:47 Të tjera  ·  Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

05 Sht 23:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Shitet vetura e tipit Mercedez Benz 220

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 04:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Harley davidson

1 EUR

13 Qer 00:25 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

����Range Rover 3.0 HSE Dynamic 90th Anniversary Edition

31 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 02:00 Të tjera  ·  Prishtinë

Rrisni Audiencen tuaj ne rrjetet sociale.

02 Qer 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

MERCEDEZ C 220 NAFTE 2013

7 500 EUR

04 Pri 15:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjilan

Mercedez E 220

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 15:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDEZ C 220 2013

7 500 EUR

16 Korr 14:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lipjan

U SHiT

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 16:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Shes koka te mototreav

100 EUR

02 Nën 00:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Artanë

OKAZION Shitet ose Nderrohet Mercedez-Benz CLA-220

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 19:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedez Benz C class 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 22:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 12:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Prishtinë

Shitet Kawasaki ZX-6R ( zx6r )

3 500 EUR

Viti: 2008
04 Mar 14:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedez e 220

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Jan 13:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedez Benz E 220- Ne gjendje shume te mire

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 13:22 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Besianë

Mercedes Benz

21 000 EUR

11 Qer 16:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Besianë

Shitet Mercedez eklass 220

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 12:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedez Benz 220 evo Avangarde

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 17:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prizren

Mercedez c 220 manuel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 14:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Gjilan

MERCEDES GLK 220 4MATIC BLUE EFFICIENCY

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 11:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Mercedez-Benz

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 09:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

MERCEDEZ C 220 Avantgard

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:09 Banesa  ·  Prishtinë

Shitet banesa ne breg te diellit

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
09 Gush 13:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Viti

Shite mercedez benz

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 17:38 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Leshoj lokalin me qera

1 EUR / muaj

26 Pri 23:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dardanë

Mercedez glk 220

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 20:02 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

leshoj lokalin me qera

40 EUR / ditë

10 Nën 01:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

Mercedez benz c 220 amg seri full opsion

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 19:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedez 220 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione