Mrezh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

15 Tet 19:05 ,

mrezh per kedi

70 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 19:03 ,

mrezh per opel kombo c viti 2005

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

  • Mrezha në kategorinë Vetura
  • Mrezh në kategorinë All Category
  • mrezha në kategorinë All Category
  • mrezh në kategorinë Shitja me shumicë/Mall

Në fillim