Pikap | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:52 Shitorja ,

SHITET PIKAPI CITROEN 1.9 DIZEL

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:43 ,

Shitet Volvo V40 ndrrim me kombi&pikap

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 ,

Pikap Renault Clio 2009

1 300 EUR Price Reduced

Dje 22:24 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Pikap pezho

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 ,

Vw t4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 2007

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZELL RKS 2002

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

PEUGEOT PARTNER 1.9 DIZELL RKS 2002

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:00 ,

Renault Kango MAXI 1.9dci 2005 RKS 9 muaj

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:55 ,

Wv caddy pikap 1.9tdi me klime 2009 pa dogane

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

Shitet pikap tip top

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 ,

Shes pikap shkoda

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:02 ,

Shitet pikapi

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:51 ,

������VW Caddy 1.9TDI������

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51 ,

������VW Caddy 1.9SDI������

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klim viti 2008 me TVSH

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

VW Caddy 2.0SDI i posa ardhur viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

Shes Pikap VW Caddy 2.0 Diesel Shum iruajtur Rks

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 ,

Shes Pikapin Caddy Diesel Shum iruajtur Rks

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:20 ,

Shes touran ose ndrroj 2.0 DSG

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 ,

Caddy 1.9 SDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:03 ,

VW Caddy 1.9 SDI rks

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim