Pitbull | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:34 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:34 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:33 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:33 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

BMW 520D-dizell-automatik viti 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Tet 15:13 ,

Pitbull

200 EUR

27 Tet 14:15 ,

Pitbull

200 EUR

26 Tet 20:27 ,

PITBULL

200 EUR

26 Tet 20:07 ,

SHITET

200 EUR

25 Tet 13:20 ,

Pitbull

200 EUR

25 Tet 11:02 ,

PITBULL

200 EUR

23 Tet 09:44 ,

Jetta-1.9TDI

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 20:32 ,

Pitbull

150 EUR

20 Tet 19:37 ,

pitbull

19 Tet 21:29 ,

Pitbull

100 EUR


  • Pitbull në kategorinë All Category
  • pitbull në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • pitbull në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • pitbull në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Pitbull në kategorinë Qen
  • pitbull në kategorinë Qen
  • Pitbull në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Pitbull në kategorinë Konzolatë për lojëra
  • Pitbull në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Pitbull klysh në kategorinë All Category

Në fillim