Renault trafic | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 07:07 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:06 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 ,

Renault Trafik (MAXI) - 2.0 - 2007 - Tabela CH����

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:57 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:03 ,

Renault

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:12 ,

Shes ose nderroj me material ndertimor Renault

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:49 ,

BMW X5 3.0D XDRIVE M packet REGJISTRIM FIKS 1 VIT

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:10 ,

Shitet kombi

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 15:49 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Jan 13:59 ,

Shes Kombi Renault Trafic Sapo Doganuar 1Vit Regjistrim

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:07 ,

Shes Renault (trafic FL) 2004, Diesel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 16:58 ,

shitet Renault trafic

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:06 ,

ne gjendje shum te mir

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:06 ,

ne gjendje shum te mir

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 08:51 ,

RenaultTrafic 2.0 HDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Dhj 06:10 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI=2.400 eu

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 21:32 ,

renault trafic rks

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:51 ,

AUTO PJESE PER KOMBI FURGONA KAMIONET GJITHA LLOJET NGA 2000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Dhj 18:29 ,

Shitet

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 15:47 ,

renault trafic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:53 ,

Renault trafic1,9

38 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:13 ,

Renault Trafic 2015

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 17:22 ,

Renault trafic

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 18:41 ,

Renault Trafic T27 DCI 100

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 17:59 ,

Shitet

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 17:55 ,

Renault

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 18:02 ,

Renault Trafic 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 12:39 ,

Renault Traffic 2.0 dci 115 i ardhur nga Zvicra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim