Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtall - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtall , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtall Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Pri 21:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Artanë

Toka ne shitje

02 Pri 22:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Pejë

Tok Ne shitje me shtall Te madhe

25 Shk 20:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok

8 EUR

25 Shk 08:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Are n fush t prizrenit goric

2 990 EUR

29 Jan 10:56 Kafshë në fermë  ·  Drenas

SHITEN 6 COPA BIKA

25 Jan 10:48 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shitet sana

2 EUR

23 Nën 23:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Artanë

Toka ne shitje

1 200 EUR

22 Tet 00:34 Të tjera  ·  Gjakovë

GUMA PER SHTALL

07 Qer 00:10 Punë  ·  Bujqësi  ·  Skenderaj

Ferm/ shtall / Roje

12 Pri 19:54 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 23:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitete trolli me shtall

20 Dhj 13:55 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Shitet lopa !!

20 Dhj 12:11 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

1 EUR

13 Dhj 14:56 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Shitet lopa !

04 Nën 19:13 Të tjera  ·  Prizren

Ferme,Shtall,Objekt me qira

1 EUR

04 Gush 10:11 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

SHiTEN

17 Korr 21:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Therandë

Dyer per Stall

350 EUR

12 Qer 23:55 Kafshë në fermë  ·  Mitrovicë

Extra Limozin

30 Maj 23:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Burim

Shes qenin shum agresiv

28 Mar 08:16 Shtëpi  ·  Prizren

Shtall

1 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 20:57 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Skenderaj

20 hektar + Shtalla

19 Mar 18:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prizren

Shtall

10 EUR

20 Shk 17:00 Kafshë në fermë  ·  Drenas

Lopa

1 850 EUR

06 Shk 20:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Shitet kashta

1 EUR

03 Jan 11:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Skenderaj

20 hektar

350 EUR

23 Dhj 16:10 Të tjera  ·  Gjakovë

Hekra per shtall

480 EUR

15 Dhj 14:20 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

Shitet mshtjerra

15 Dhj 14:20 Kafshë në fermë  ·  Skenderaj

Shitet mshtjerra

02 Dhj 08:15 Kafshë në fermë  ·  Gjakovë

Shiten bikat

07 Tet 21:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Kashte

18 Gush 15:27 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Pejë

shite

250 EUR

15 Korr 11:08 Vila  ·  Mitrovicë

shtepi

05 Qer 19:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shitet

30 Maj 07:37 Punë  ·  Bujqësi  ·  Skenderaj

Ferme shtall

27 Maj 11:25 Kafshë në fermë  ·  Malishevë

Qen per shtall

14 Maj 11:24 Punë  ·  Bujqësi  ·  Prishtinë

Kerkojm puntor per shtall

20 Pri 21:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Therandë

Plehu

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtall | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione