Sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 13:55 ,

Land Rover Discovery TDV6 2.7 ulse 7ne gjendje per

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Opel Astra 1.7

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:54 ,

Mercede A Class

3 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:53 ,

Seat Arosa

1 299 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:44 ,

Mercedes Benz E220 AVANTGARDE 2010 BluEFFICIENCY

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:41 ,

Mercedes C220 AUTOMATIK *** 11 muaj RKS ***

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:36 ,

Peugeot 307

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:31 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:28 ,

Mercedes sprinter i (sapoardhur����)

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:03 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULESE ME KLIME

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:57 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

MERCEDES SPRINTER 313 CDI Automatik RKS i skaduar

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 ,

Vw T4 1.9TD Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:45 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

T4 me 5 ulse 2.5 Tdi me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim