Suzuki gjip | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 16:01
Linku:
Shitorja ,

Suzuki Gjip SX4 1.9 TDI 4x4 Manual ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:06
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 00:49 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Kërkime të ngjashme

Suzuki gjip suzuki gjip

Në fillim