T5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:42 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:27 ,

T5 kombi 1.9 diell

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:26 ,

T4 2.5 TDI 6 Ulse Pa Dogan

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

KOMBI T5 M 1.9 TDI ISAPOARDHUR GJERMANI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:59 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Pa dogan -viti 2006-Me klim

Histora e veturës

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

KOMBI T5 V 2006 ME DOGAN 1.9 TDI D KABIN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:22 ,

E220 rķsý manual shitet ndrrohet

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:12 ,

T4 2003 2.5 tdi me 6 ulse

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 ,

Krafter me 5 ulse dupellkabin

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

T5 2008 me klim

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:06 ,

VW T51.9TDI 6ULSE FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:04 ,

vw t5 1.9tdi 6ulse Maxi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:51 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:51 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:50 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:50 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:49 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:42 ,

VW POLO 1.2 TSI 2011 RKS

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:24 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4D

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4TD

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:26 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:24 ,

Shitet T5 2.5 Tdi Me Klim

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Shitet wv T5

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:22 ,

vw t5 1.9 tdi me dogan

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:50 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 T5 T5 T5 t5 t5 T5 T5 t5 t5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione