Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 multivan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5 multivan,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 multivan Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:55 Vetura , Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Nën 01:00 Vetura , Prishtinë

Vw T5 Multivan

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 16:30 Të tjera , Prishtinë

Vegel +18

17 EUR

10 Tet 23:40 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 08:19 Vetura , Prishtinë

VW T5 MULTIVAN 2.5 TDI ME ULSE I REGJISTRUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 Vetura , Pejë

Vw T5 2.5 Multivan

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 13:37 Vetura , Prizren

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:39 Vetura , Ferizaj

T5 kombi multivan

12 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:30 Vetura , Gjakovë

T5 MULTIVAN HIGLINE bisnis klass 2.5 (TDI) 3 TE KUQE

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 18:20 Vetura , Gjakovë

T5 MULTIVAN HIGLINE 2.5 (TDI) 3 TE KUQE

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 19:01 Vetura , Besianë

t5 multivan

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:06 Vetura , Prizren

Vw T5 Multivan Highline 4motion

29 700 EUR

11 Tet 01:12 Vetura , Prizren

Shes Mercedes C 280 SPORT

3 500 EUR

05 Korr 17:26 Vetura , Prishtinë

Shitet vw t5 multivan

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 12:49 Vetura , Prizren

Mercedes A160 Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:16 Vetura , Prizren

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 06:10 Vetura , Prishtinë

VW t5 multivan 2.5

8 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 11:32 Vetura , Dragash

Volkswagen T5 Multivan

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Dhj 17:44 Vetura , Prishtinë

kombi T5 Multivan

15 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 17:12 Vetura , Dardanë

U shit

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 11:12 Vetura , Gjakovë

Volkswagen Multivan

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Qer 08:21 Vetura , Prizren

VW T5 Multivan Highline,

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 16:25 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI Klima MODEL 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:10 Vetura , Malishevë

VW T5 MULTIVAN 2.5 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:01 Vetura , Prishtinë

Vw t5

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:05 Vetura , Prishtinë

shitet

28 010 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Tet 12:27 Vetura , Prishtinë

shitet kombi multivan T5

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 15:31 Vetura , Prishtinë

Transporter t5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 12:52 Vetura , Mitrovicë

T5 multivan

22 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 13:05 Vetura , Drenas

Volkwagen t5 multivan

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 17:38 Vetura , Prizren

Opel Movano 2.8D

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 15:00 Vetura , Drenas

VW T5 Multivan 2.5 diesel -06

18 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 multivan | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione