Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tauran 2 .0 dsg - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tauran 2 .0 dsg , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tauran 2 .0 dsg Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prishtinë

vw tauran 2.0 tdi dsg 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 00:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Tauran 1.6 TDI

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

18 Tet 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ferizaj

��* TAURAN 2.0 TDi •DSG• 7/ ULSE RKS NDRRiM����

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 22:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

Shitet tauran 2,0 tdi lekur full viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 00:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI-DSG DIZELL-AUTOMATIK

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 12:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI DIZEL DSG

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 16:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 13:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 13:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-TDI-DSG-DIZELL-2.0-AUTOMATIK

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 12:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 13:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZELL-AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 21:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZEL

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 16:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-DSG-DIZEL

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 15:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

WV-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI DIZELL AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI AUTOMATIK DSG 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-AUTOMATIK-DSG-2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TAURAN-2.0-TDI-AUTOMATIK-DSG-2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 14:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-TOURAN-2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 17:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW-tauran-2.0 tdi-automatik DSG dizell-2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

ushit flm merrjep

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 08:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2.0.dsg

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 09:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2.0.dsg

07 Sht 02:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

tauran2.0 DSG

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Shes tauran i sapo ardhur nga zvicrra

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tauran 2 .0 dsg | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione