Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tepija - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tepija , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tepija Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Pri 17:17 Të tjera  ·  Malishevë

Thithese(Fshise) Elektrike

900 EUR Price Reduced

31 Mar 15:51 Të tjera  ·  Lipjan

Tepija

250 EUR

17 Mar 21:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Vushtrri

Tepija

50 EUR Price Reduced

16 Mar 17:25 Shitore Të tjera  ·  Viti

shitet biznesi komplet!

Shitësit të Besuar
01 Mar 06:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Mobile per sallon

50 EUR

28 Shk 23:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Tepija

100 EUR

26 Shk 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shtime

Shitet Vetura Tiguan 2013 2.0 full Option 4X4 170 PS

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 07:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Shiten penjet

3 EUR

12 Shk 23:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Mobilje salloni

160 EUR

10 Shk 18:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Ferizaj

Tepija

100 EUR

08 Shk 23:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Prishtinë

Tepija

100 EUR

08 Shk 23:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Ferizaj

Tepija

100 EUR

02 Shk 22:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

SHITEN KREVETAT PER SALLON+TEPIJAT

400 EUR

22 Jan 21:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Gjilan

Shiten mobilet komplet

1 234 567 EUR

03 Nën 21:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Tepija

1 EUR

07 Tet 23:56 Të tjera  ·  Vushtrri

MOUSE PA KABLLOme RGB

10 EUR

06 Tet 17:03 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Makin Taski per tepija

400 EUR Price Reduced

05 Tet 14:57 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

RaftaTepijav

350 EUR

30 Sht 11:59 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Makin per Tepija Taski

450 EUR

30 Sht 00:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Dhoma gjumi ne zbritje +38349488343

250 EUR Price Reduced

21 Sht 04:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Kauqi dhe tepija

160 EUR Price Reduced

08 Sht 22:51 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

Garnitura

200 EUR

04 Sht 22:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Kastriot

Mobiljet ne shitje

600 EUR

29 Gush 07:47 Të tjera  ·  Viti

Tepija

200 EUR

22 Gush 20:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Vushtrri

tepija

19 Gush 17:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

shiten dy dysheka

100 EUR Price Reduced

14 Gush 08:22 Të tjera  ·  Ferizaj

2 tepija dhe nje kolibe per qen

50 EUR

13 Gush 04:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vushtrri

Tavolina dhe 2 tepija

110 EUR

26 Korr 23:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Mitrovicë

shiten perdet

40 EUR

23 Korr 22:14 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Therandë

Mobilje

14 Korr 08:45 Të tjera  ·  Gjilan

tepija per shkallë

35 EUR Price Reduced

06 Korr 08:18 Të tjera  ·  Prizren

Kauqa

390 EUR

03 Korr 15:19 Të tjera  ·  Gjilan

Shiten

29 Qer 04:19 Të tjera  ·  Mitrovicë

Tepija

50 EUR

25 Qer 12:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Fushë Kosovë

Mobilje salloni

100 000 EUR

24 Qer 19:25 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Shtime

tepija

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tepija | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione