Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vektra 2.2 automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vektra 2.2 automatik ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vektra 2.2 automatik Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 07:59 Vetura , Ferizaj

Shiten pjest per vekter

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 19:48 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 17:48 Vetura , Rahovec

Opel vektra c 2.2 dizell

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 20:33 Vetura , Rahovec

Vektra c 2.2 dizell

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 23:36 Vetura , Burim

Shes opel vektra

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 12:43 Vetura , Pejë

Shitet vektra C ne gjendje perfekte CDTI 2.2 dizell

333 333 333 332 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 19:20 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:05 Vetura , Malishevë

Vektra c

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 02:21 Vetura , Therandë

opel vektra

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:32 Vetura , Burim

Shes opel vektra 2.2 benzin automatik ne super gjendje

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 12:42 Vetura , Prishtinë

Opel

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:23 Vetura , Pejë

Shitet Vektra 2.2 Cdi Automatik

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 13:02 Vetura , Lipjan

Vektra c

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 21:15 Vetura , Lipjan

Opell Vektra.Mundesi NDRRIMI.1 vit regjistrim

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 12:36 Vetura , Lipjan

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 13:25 Vetura , Ferizaj

opell vektra 2.2 dizell viti 2003 Automatik

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 16:47 Vetura , Ferizaj

Opell vektra 2.2 dizell viti 2003 Automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:56 Vetura , Prishtinë

U SHIT .........Opel Antara Automatik 4X4 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:39 Vetura , Prishtinë

vektra automatik pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 21:37 Vetura , Prishtinë

Opel

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:03 Vetura , Gjakovë

Opel Vektra C

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 09:24 Vetura , Prizren

shitet opel vektra automatik 2002 benizn 2.0 klima

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 20:07 Vetura , Prishtinë

Opel omega

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 16:54 Vetura , Klinë

Opel vectra 2.2

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 14:06 Të tjera , Prishtinë

Gjenerator 180 kw

1 EUR

09 Nën 17:40 Vetura , Besianë

shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 18:33 Kafshë në fermë , Kastriot

Shitet knusi amrok 7 muaj i ka

20 EUR

06 Tet 22:33 Vetura , Prishtinë

opel vektra

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 16:25 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra 2.2 D viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:11 Vetura , Mitrovicë

Shes opel vektra dizell 2.2 ne gjendje tmir

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 13:28 Vetura , Prishtinë

Opel vektra 2.2

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 22:38 Vetura , Therandë

Opell vektra 2.2 dizell automatik 211 mij tkalune

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:21 Vetura , Vushtrri

Opel Vectra dizel -02 rks 8,01,016

4 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vektra 2.2 automatik | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione