Ventilator | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Tet 08:50 ,

Audi A 8 ventilator

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 12:15 ,

Ventilator 37cm

35 EURNë fillim