Vw caddy 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw caddy 1.9,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw caddy 1.9 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:14 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:52 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS VITI 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi -DSG - Me dogan faktur tvsh- viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:42 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

Audi a4 1.9

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Renault Megane-Scenik 2005

2 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:52 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 ,

VW CADDY 1.9 TDI 2005 ( I DOGANUAR )

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 ,

VW caddy 2009 diesel 1.9 tdi me dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 ,

VW Caddy 2003 diesel 1.9 sdi me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 ,

VW caddy 2007 1.9 TDI me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:28 ,

Shitet VW CADDY 1.9 TDI me klim

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:07 ,

Vw caddy 1.9 SDI-dizell Viti 2003 me doganë

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:48 ,

Renault Megane 1.9 Diesel viti 2004 RKS 1 VIT

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:47 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:34 ,

VW Caddy

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:44 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 16:31 Shitorja ,

Shitet VW Caddy 1.9 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:12 ,

VW Volkswagen Caddy 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 17:48 ,

VW CADDY SDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 16:03 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 19:25 ,

VW CADDY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 14:53 ,

VW CADDY 2.0 TDI

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:15 ,

VW CADDY 1.9 TDI 7 ULESE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:26 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:11 ,

vw caddy 1.9 tdi me dogan vp 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 13:54 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 11:20 ,

VW Caddy Max 1.9 TDI DSG

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:53 ,

Shitet Vetura Pick up

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 21:44 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw caddy 1.9 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione