Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

amazfit - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe amazfit , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj amazfit Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 16:38 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shkallë Zoom (qe zmadhohet)

99 EUR Price Reduced

20 Maj 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 21:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Ore Amazfitt-rex

280 EUR

08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Bmw 7 Series

280 EUR

13 Nën 11:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

03 Tet 21:49 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Rrypa per Xiaomi amazfit t-rex

20 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

15 Mar 17:40 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Amazfit GTR 3

110 EUR

03 Mar 20:20 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prizren

Amazfit gtr 2

100 EUR

13 Shk 11:42 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Microsoft Lumia  ·  Gjilan

Smart watch

85 EUR

16 Jan 08:01 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Amazfit GTR 3

130 EUR

16 Tet 08:35 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Amazfit GTS 2 mini - Ore e menqur

80 EUR

15 Maj 08:11 Të tjera  ·  Prishtinë

Orë Amazfit GTR 47 mm

90 EUR

06 Pri 15:51 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Amazfit Bip PRO smartwatch

40 EUR

23 Mar 10:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prizren

Shitet Ora Amazfit

70 EUR Price Reduced

17 Shk 12:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Sport watch Stratos 2

70 EUR

13 Shk 16:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Smart Watch Amazfit Gts 2

140 EUR

10 Shk 11:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Vushtrri

Amazfit gts 2 gold iri

150 EUR

25 Jan 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prizren

Amazfit GTS2 Smartwatch

100 EUR

10 Nën 13:38 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prizren

Smart Watch AMAZFIT GTS 2

130 EUR

16 Tet 16:01 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prizren

Smart Watch Xiaomi AMAZFIT GTS 2

150 EUR

06 Tet 17:48 Të tjera  ·  Kastriot

Amazfit T-Rex

100 EUR

18 Sht 01:45 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Ore e menqur Smart watch

145 EUR

05 Jan 13:39 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

Amazfit bip S

30 EUR

31 Dhj 12:30 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Cubot  ·  Mitrovicë

telefona CUBOT dhe KAZAM

25 EUR Price Reduced

09 Nën 12:13 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Amazfit Pace

75 EUR Price Reduced

12 Tet 10:24 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Amazfit T-Rex 150€

150 EUR

08 Gush 14:26 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  General Mobile  ·  Prishtinë

Ore e menqur smart watch

135 EUR

30 Korr 18:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Ore e menqur smart watch

135 EUR

17 Korr 00:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

T-rex smart watch

155 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj amazfit | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione