bmw e87 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 35
23 Sht 08:20 ,

Pjese per BMW Seria 1 E87

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 08:16 ,

Motor per BMW Seria 1, 3, 5, X1, X3 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 20:19 ,

BMW 120d Facelift M-Paket

9 900 EUR

11 Tet 16:16 ,

BMW 118

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim