Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gillera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gillera , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gillera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 21:27 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prizren

Shitet Gillera Runner 49cc

22 Maj 05:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gillera runner 50cc 2008

1 050 EUR

27 Sht 20:39 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Gilera  ·  DNA  ·  Prishtinë

Shitet GILERA DNA 125 c

1 100 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
18 Korr 09:57 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Mitrovicë

Gilera 50 cc

450 EUR

13 Korr 23:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

shes gillera 125cc 800euro

800 EUR

27 Jan 06:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Gillera Runner 125cc i ri

900 EUR

21 Qer 12:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera runner vrx 200c

1 970 EUR

Viti: 2006
15 Maj 06:30 Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

motorr gilera dna

480 EUR

13 Maj 17:05 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Gilera dna 49cc ndrrim

480 EUR

11 Pri 01:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

shitet gillera

1 EUR

Viti: 2017
31 Mar 13:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Mitrovicë

Gillera

1 EUR

Viti: 2000
24 Mar 11:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Gilera fuoco 500 kubik

Viti: 2009
22 Mar 17:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Pejë

Shitet skuteri 500cc ne gjendje perfekte

1 850 EUR

Viti: 2004
13 Sht 01:45 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Gjakovë

GILERA RUNNER SP

200 EUR

08 Sht 01:40 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Gjakovë

GILERA RUNNER SP

200 EUR

31 Maj 22:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

gillera

1 EUR

Viti: 2020
27 Pri 23:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Gilera  ·  DNA  ·  Prishtinë

Gillera dna 180cc

1 100 EUR

Viti: 2003
24 Pri 12:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Pejë

Gillera nexus

2 300 EUR

Viti: 2009
20 Pri 18:00 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gilera 49 cc

550 EUR

15 Tet 18:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Typhoon  ·  Gjilan

Piaggio gillera 50cc

430 EUR

Viti: 2001
13 Tet 18:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Piaggio  ·  Typhoon  ·  Gjilan

Piaggio typhoon gillera 50cc

450 EUR

Viti: 2001
10 Tet 01:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gillera runner 180cc

1 300 EUR

Viti: 2000
10 Tet 01:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gillera runer 180cc

1 300 EUR

Viti: 2000
28 Sht 23:59 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gillera Runner

550 EUR

02 Sht 15:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Motorra

660 EUR

Viti: 2007
31 Gush 14:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Shtime

Gillera 125cc

440 EUR Price Reduced

Viti: 2000
19 Gush 23:35 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prizren

Gillera Runner

08 Korr 13:06 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prizren

gillera

530 EUR

02 Korr 15:17 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prizren

Gillera

530 EUR Price Reduced

01 Korr 17:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shes skuter gillera 49cc kontaktoni vetem ne viber

600 EUR

Viti: 2010
23 Sht 22:11 Vetura  ·  Pontiac  ·  6000  ·  Vushtrri

Shitet gillera 150cc

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 17:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gillera

Viti: 2004
02 Qer 18:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gillera

1 EUR

Viti: 2004
22 Maj 19:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gillera 125cc 2t

Viti: 2002
16 Sht 10:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Mitrovicë

Gillera

Viti: 2008
08 Korr 17:23 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gillera 80cc

280 EUR

Viti: 2010
22 Qer 17:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

gillera 125cc mnyr te regullt dogan holgim tekryer

Viti: 2012
22 Qer 17:06 Të tjera  ·  Pejë

cmim te volitshem

22 Qer 17:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

sipas marveshjes

Viti: 2012
07 Shk 18:16 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gillera Stallker 50cc

600 EUR

28 Dhj 22:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Gilera  ·  DNA  ·  Prishtinë

gillera dna

Viti: 2002
05 Tet 17:44 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gillera sportproducion

300 EUR

09 Sht 13:47 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Gjilan

Gillera 49cc

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gillera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione