Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 1.6 viti 1989 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 154
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2 1.6 viti 1989 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 1.6 viti 1989 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 07:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

SHES GOLF 2 DISEL 1.6

6 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 23:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet Golf 2 benzin Gas 1.6

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 00:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Dhj 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 2, 1.6 Turbo Diesel

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 19:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2 1.6 dizell

830 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 23:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

GOLF 2 -1.6 MINI TURBO - Per Marakli ��

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 21:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Pejë

Shesh golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Jan 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 2 DISEL 1.6 RKS 7 MUJ

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shtime

Golf 2 1.6 Turbo Diesel 89

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
24 Tet 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

SHITET GOLF 2 , 1.6 TURBO DIZELL FABRIKISHT - V.P 89

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 00:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Besianë

Shes Golf -2- 1.6 disell i thejesht viti 1989

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

shes golf 2 viti 1989 1.6 dizell

880 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Malishevë

Golf 2

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes gollf 2

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Korr 22:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 2 1.6 Dizell Ushitt Flmm.!

1 EUR Price Reduced

29 Maj 09:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf 2 1.6 TD Rks 1 Vit - 89

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 16:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 benzin 1 vit Regjistrim viti 1989

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

SHES GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL

12 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 00:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kaçanik

Golf 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 09:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Shes Golf 2 ne gjendje te mir

630 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 20:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 Turbo dizell viti 1989 regjistrim 7 muj

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 19:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 2

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 12:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 2 1.6 Benzin-Plin viti 1989

970 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Mar 00:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 12:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Vw Golf 2 1.6 Dizell rks 10muj gjendje shum tmir

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 09:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 B/P 1989

490 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Vw golf 2 1989 1.6 Diesel

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Dhj 16:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 10:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 2 1.6 Turbo Diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 14:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

VW Golf 2 1.6 Dizell

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 17:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 10:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2

540 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:58 Të tjera  ·  Prizren

Golf 2

1 400 EUR

06 Shk 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shes golf 2 regjistrim(15.03.2020)

590 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 22:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Uuu Shittt VW GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 12:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shes Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 16:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Nazi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Uuu shittt GOLF 2 1.6 TURBO DIZEL RKS - 89

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 19:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shitet Golf 2 1.6 Dizel

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 12:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

FLM MERRJEP USHIT

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 09:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

VW Golf || [2]

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 17:38 Vetura  ·  Prishtinë

Per Golf 2 -90

5 EUR Price Reduced

22 Korr 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shes golf 2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 1.6 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 18:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Ushitt flm merrjjep

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 13:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes golf 2 dizel 1.6 viti 1989 RKS 5 muj

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 1.6 viti 1989 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione