Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

inventar per sallon ondulimi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe inventar per sallon ondulimi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj inventar per sallon ondulimi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 21:01 Të tjera  ·  Vushtrri

Inventar per sallon ondulimi

200 EUR

31 Jan 20:03 Vetura  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Mitrovicë

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 11:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Besianë

Inventar per Sallon Ondulimi

29 Nën 13:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

LOKAL ME QIRA NE QENDER

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
08 Nën 11:19 Dhoma  ·  Shtime

Inventar per sallon ondulimi

26 Tet 00:15 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shiten

15 Maj 11:52 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes inventar per sallon ondulimi

2 300 EUR

28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

21 Shk 10:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Besianë

Inventar per sallon ondulimi

500 EUR

31 Tet 12:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Fushë Kosovë

Inventar per Sallon Ondulimi

350 EUR

29 Sht 11:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Malishevë

Inventar/pajisje per sallon ondulimi

1 200 EUR

19 Gush 17:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Besianë

Inventar per sallon ondulimi

20 Korr 00:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Inventar per sallon ondulimi

06 Qer 12:55 Të tjera  ·  Prizren

Shiten inventar

300 EUR

21 Pri 12:06 Makina dhe Inventarë  ·  Për parukeri / kozmetikë  ·  Ferizaj

Shiten Paisje per Sallon Ondulimo

150 EUR

05 Pri 15:33 Të tjera  ·  Prishtinë

Inventar per sallon ondulimi

1 EUR

25 Gush 12:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Pejë

Inventar per Frizere

2 100 EUR

22 Gush 13:22 Të tjera  ·  Prishtinë

Inventar per sallon ondulimi

300 EUR

01 Gush 09:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prishtinë

Sallon ondulimi

1 300 EUR

08 Korr 18:59 Të tjera  ·  Gjilan

Inventar per sallon ondulimi

05 Jan 23:12 Turizëm dhe Evente  ·  Prishtinë

Inventar per sallon ondulimi

1 EUR Price Reduced

29 Tet 13:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Viti

Inventar per sallon ondulimi

1 EUR

24 Tet 20:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Mitrovicë

Inventar ondulimi

1 200 EUR

20 Sht 20:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Inventar per sallon ondulimi

04 Gush 20:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Inventar per Sallon Ondolumi

1 500 EUR

13 Shk 23:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Pejë

Inventar per frizere

25 Jan 16:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Inventar Sallon Ondulimi

200 EUR

26 Dhj 22:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Ferizaj

inventar per frizere

2 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj inventar per sallon ondulimi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione