Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

john dere - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe john dere , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj john dere Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

john dere 1020

2 200 EUR Price Reduced

10 Maj 23:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Malishevë

Presa JOHN DEERE 342

4 500 EUR

18 Jan 15:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Pres per duj te sones

4 200 EUR

03 Gush 17:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gjakovë

Pres john dere 459

10 EUR

23 Korr 01:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Klinë

Shitet kumbaja john dere

19 Maj 00:07 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gjakovë

Presa john dere 459

1 EUR

18 Maj 23:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gjakovë

John deere 459

16 Maj 12:19 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

John Dere 3040

7 500 EUR

23 Pri 15:40 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Traktor john dere

2 300 EUR

11 Pri 11:25 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

John dere 310 ne gjendje shum te mir

1 800 EUR

19 Shk 18:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

John dere 3720

19 Shk 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Baj ndrrim gollfin 2 dhe traktorin john dere

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 23:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Shtime

John Dere

24 Dhj 17:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

John dere 4x4

9 EUR

03 Dhj 18:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

Presa john dere 342A

05 Maj 08:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Gjakovë

She's presen

2 000 EUR

27 Mar 21:50 Kafshë në fermë  ·  Burim

Shes kasht

1 EUR

14 Mar 23:35 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Malishevë

John dere

3 700 EUR

11 Jan 15:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Lipjan

Shes presen john dere

4 200 EUR

04 Jan 20:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

John dere

5 000 EUR

28 Nën 14:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

John deree 6400

02 Sht 20:26 Të tjera  ·  Therandë

Shitet

27 Pri 23:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

Shes mjetet

4 600 EUR Price Reduced

29 Mar 09:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

John dere 332

2 400 EUR Price Reduced

03 Mar 07:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

john dere 332

2 400 EUR

01 Shk 01:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Pejë

Presa john dere shitet

2 400 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj john dere | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione