kawasaki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

28 Sht 19:31 ,

Kawasaki KX 250

1 350 EUR

Viti: 2002
23 Sht 13:30 ,

Kawasaki

Viti: 2006
22 Sht 14:34 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1991
14 Sht 20:20 ,

Shitet kawasaki

590 EUR

Viti: 1989
14 Sht 15:23 ,

kawasaki 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
13 Sht 22:59 ,

Kawasaki

5 000 EUR

Viti: 1996


Në fillim