kufje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 10:31 ,

Volkswagen Passat B8 1.6 TDI 2015

14 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • kufje në kategorinë All Category
  • Kufje në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • kufje në kategorinë Elektronika
  • Kufje në kategorinë Elektronika
  • Kufje në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Në fillim