monitor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 18:20 ,

AUDI A3 S LINE 2.0 2014 S TRONIC

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 ,

VW Golf 6 2012 MATCH 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 ,

VW Golf 6 2011 STYLE 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 ,

AUDI A3 S LINE 2.0 2015 S TRONIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:18 ,

VW Golf 6 Plus 12/2011 STYLE 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:15 ,

BMW 116 Dizell 2.0 Twin Power Turbo 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • monitor në kategorinë All Category
  • Monitor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • monitor në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • monitor në kategorinë Elektronika
  • monitor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Monitor në kategorinë All Category
  • monitor 144hz në kategorinë All Category
  • Monitor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • monitor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • monitor në kategorinë Kompjuterë (komplet)

Në fillim