Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

monofaz ne trifazor - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe monofaz ne trifazor , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj monofaz ne trifazor Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:40 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje DE

1 EUR

Sot 08:39 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 620 MS

195 EUR

Sot 08:38 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcheri 720 MX

340 EUR

Dje 17:42 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Leister

Shitësit të Besuar
Dje 13:58 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Agregat/Gjenerator

13 Pri 09:59 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Pejë

Mulli **

12 Pri 18:03 Makina dhe Vegla  ·  Lipjan

Shes 2 aparata salldues

11 Pri 16:41 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Ventilator per ventillim

70 EUR

09 Pri 00:20 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Toqilla grryse

Shitësit të Besuar
29 Mar 21:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Gjakovë

Shitet mulliri

500 EUR

28 Mar 22:44 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Shitet ger macina

330 EUR

22 Mar 23:16 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shitet shperndarse e rrymes

22 Mar 11:06 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Fertez

70 EUR

21 Mar 09:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Mulli

250 EUR

21 Mar 09:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Mulli

250 EUR

21 Mar 08:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Mulli

250 EUR

17 Mar 22:02 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Fertez

70 EUR

15 Mar 09:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Ferizaj

Mulli

250 EUR

15 Mar 09:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Mulli

250 EUR

14 Mar 01:35 Të tjera  ·  Besianë

Shiten Pompat e ujit

8 EUR

13 Mar 20:42 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

Mikser 35-50

650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj monofaz ne trifazor | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione