Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

note 3 samsung - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe note 3 samsung , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj note 3 samsung Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Qer 14:02 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Mitrovicë

Samsung Note 3

60 EUR

18 Korr 22:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung note 3

100 EUR

07 Shk 11:04 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Samsung note 3

45 EUR

27 Jan 17:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Shiten Fellnet 15qe

150 EUR

14 Jan 16:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 5 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 17:00 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung note 3

120 EUR

30 Dhj 18:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prizren

Samsung Note 3

130 EUR

08 Dhj 16:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Note 3

130 EUR

03 Dhj 18:36 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Shes viqat ,2 javesh

23 Pri 18:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prizren

Note 3 Samsung

110 EUR

03 Dhj 17:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Note 3

28 Gush 13:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prizren

Samsung note 3

250 EUR

14 Qer 17:30 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Ferizaj

Samsung note 3

190 EUR Price Reduced

25 Mar 11:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Gjilan

Shes note 3 32 giga

14 Mar 14:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Mitrovicë

Samsung galaxy note 3

210 EUR

26 Shk 23:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung galaxy Note 3

225 EUR

09 Shk 09:33 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj banes me qira ne bregun e djellit

100 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Shk 09:27 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prizren

Samsung Galaxy Note 3

220 EUR

25 Jan 22:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prizren

Samsung Galaxy Note 3

22 Dhj 18:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Mitrovicë

Samsung Note 3

220 EUR

19 Nën 14:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung Note 3

250 EUR

07 Nën 17:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Ferizaj

Samsung NOTE 3

200 EUR Price Reduced

07 Nën 14:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Ferizaj

Samsung NOTE 3

250 EUR

28 Tet 18:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Prishtinë

Samsung galaxy note 3

65 EUR

20 Tet 13:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Prishtinë

Samsung · Galaxy note 3

240 EUR

18 Tet 04:02 Telefon fiks  ·  Prizren

samsung galakxy note 3

230 EUR

09 Tet 20:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 4  ·  Ferizaj

Samsung galaxy note 3

285 EUR

17 Gush 14:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Skenderaj

shes iphone 5

14 Gush 15:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung galaxy note 3

210 EUR

14 Gush 11:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung note 3

240 EUR

10 Gush 16:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 3  ·  Prishtinë

Samsung note 3

240 EUR

06 Maj 23:30 Telefona celular  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy Note 2

25 Pri 13:57 Telefona celular  ·  Besianë

Ushit NOTE 4

460 EUR

06 Pri 21:58 Telefona celular  ·  Ferizaj

Samsung Note 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj note 3 samsung | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione