pishina | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 17:12 ,

Porto Budva

137 700 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 11:45 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi me qira

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
19 Nën 15:19 ,

Banesë ekskluzive me qira në Kalabri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Nën 10:56 ,

Shitet Banese 1+1 Shengjin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:41 ,

Banese 1+1 Shengjin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:40 ,

Banese 1+1 Shengjin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:39 ,

Banese 1+1 Rafaelo Shengjin

1 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:38 ,

BANESE SHENGJIN

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
14 Nën 21:38 ,

Apartament 1+1 Shengjin

99 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:37 ,

Banese Shengjin

Numri i dhomave: 2
14 Nën 21:37 ,

Banese1+1 Shengjin

Numri i dhomave: 2


Në fillim