qader | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Nën 23:15 ,

Qadër per terasa

500 EUR

19 Nën 15:29 ,

Banesë eksklusive me qira në Ulpianë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
17 Nën 15:16 ,

Qader

150 EUR

30 Tet 15:00 ,

Qader

50 EUR

04 Tet 22:41 ,

Qader

120 EUR

23 Sht 12:58 ,

Qader

150 EUR

28 Gush 10:29 ,

Qader

180 EUR

06 Gush 23:06 ,

Qader dielli

44 EUR

23 Korr 11:43 ,

Bmajts

30 EUR

01 Korr 15:56 ,

Qader 4.60 me 2.50

250 EUR

12 Qer 19:36 ,

Qader

400 EUR



Në fillim