Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

she lop - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe she lop , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj she lop Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 22:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Viti

Guma (shtroja) per Lop

09 Pri 19:15 Kafshë në fermë  ·  Viti

Guma (shtroja) per lop

10 Mar 18:53 Kafshë në fermë  ·  Viti

Guma(shtroja)per Lop

02 Shk 13:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

RIMORKIO 20 ( PROKOLIC) E TREPQES

1 000 EUR Price Reduced

25 Nën 13:42 Kafshë në fermë  ·  Gjilan

She lopt shterrpa

28 Maj 09:11 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Shes

1 EUR

11 Nën 17:02 Të tjera  ·  Drenas

Shes rimorkiot per vetura

24 Mar 10:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Rrota rezerv

3 EUR

03 Maj 11:20 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

1 EUR

20 Pri 19:01 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

1 EUR

20 Pri 09:10 Kafshë në fermë  ·  Pejë

shes

1 EUR

27 Shk 09:25 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

1 EUR

25 Shk 18:24 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

1 EUR

18 Dhj 11:40 Kafshë në fermë  ·  Pejë

shes

1 EUR

17 Dhj 13:38 Kafshë në fermë  ·  Pejë

shes

1 EUR

09 Korr 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Shes Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 08:19 Kafshë në fermë  ·  Vushtrri

Mjelse

150 EUR

19 Jan 15:23 Kafshë në fermë  ·  Drenas

Shes lop mshtirr

14 Shk 14:02 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

13 EUR

11 Shk 21:33 Kafshë në fermë  ·  Pejë

She

13 EUR

19 Jan 17:33 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Lop rrall qe ta ka pa syni

1 250 EUR

24 Pri 20:31 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Lop

1 600 EUR

05 Dhj 07:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Deçan

Shes rimorkio per kafshe shum tmir dhe tfort

650 EUR

01 Sht 10:11 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Therandë

Lop

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj she lop | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione