vespa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 15:25 ,

Vespa Gt 200L

2 100 EUR

Viti: 2003
23 Nën 09:54 ,

Vespa Px 150

Viti: 2011
12 Nën 19:17 ,

Vespa PX125E

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1987
10 Nën 20:46 ,

Vespa Gts300ie Super Sport RKS

3 450 EUR

Viti: 2010
06 Nën 12:34 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
22 Tet 08:33 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000


Në fillim