vespa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:31 ,

Yamaha T Max 500

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Sot 13:19 ,

skuter vespa 300 cc

2 500 EUR

Viti: 2008
Dje 22:56 ,

Vespa GTS -ie 300 cc

3 700 EUR

Viti: 2014
13 Gush 13:01 ,

Citroen C4 1.6 HDI

3 500 EUR

12 Gush 21:14 ,

Citroen C4 2007 1.6 Hdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 12:24 ,

Helmet XL Vespa

110 EUR

11 Gush 09:11 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
05 Gush 23:13 ,

vespa 125cc 2010

1 200 EUR

Viti: 2010
03 Gush 13:06 ,

Piaggio Vespa 125CC

950 EUR

Viti: 1997
02 Gush 13:15 ,

Maqin e barit

160 EUR

29 Korr 10:47 ,

Shitet vespa 250cc

3 000 EUR

Viti: 2008
26 Korr 13:25 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000

  • vespa under All Category
  • vespa under Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa under Moped (nën 50cc)
  • vespa under Skuter
  • Vespa under Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa under All Category
  • Vespa under Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • vespa under Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa under All Category
  • vespa under Makina

Në fillim