vollvo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Gush 17:56 ,

Shitet Volvo V70

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 18:33 ,

T5 1.9 me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 00:04 ,

Fellne për volvo

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 21:25 ,

Shes vollvo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 18:37 ,

Olsi i shitun

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 18:33 ,

Vollvo v50

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:31 ,

Shes vollvo

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 14:50 ,

Volvo

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Sht 11:19 ,

Vollvo s40

3 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:42 ,

vollvo 2.5 tdi

699 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim