Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Mitrovicë

Lodra , 338
Veshje , 97

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:53 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

75 EUR

Dje 07:40 Lodra , Mitrovicë

Motor me bateri.

55 EUR

26 Maj 11:46 Lodra , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

75 EUR

26 Maj 00:31 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Karroce Lorelli Premium

120 EUR

25 Maj 17:45 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Karrige/Ulese PegPerego

50 EUR

25 Maj 17:05 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Karroce per femije

25 EUR

25 Maj 00:23 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes kolicen shume te ruajtur

100 EUR

25 Maj 00:07 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes kolicen per femije shume te ruajtur

100 EUR

23 Maj 00:03 Lodra , Mitrovicë

Vetur me bateri

60 EUR

21 Maj 18:13 Lodra , Mitrovicë

Biçiklet

20 EUR

20 Maj 17:46 Lodra , Mitrovicë

Veturë per femije prodhim Italian

1 EUR

20 Maj 15:31 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Beshik

20 EUR Price Reduced

14 Maj 09:27 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shtrat- Hulaj per femije

70 EUR

13 Maj 22:02 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shtrat për vajza dhe dubak ( rreth )

50 EUR

13 Maj 02:15 Lodra , Mitrovicë

Trotinetë

100 EUR

09 Maj 20:27 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Bicikleta per femije

55 EUR

06 Maj 20:53 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Stokke 200€

200 EUR

28 Pri 23:34 Lodra , Mitrovicë

Loder auto me pedale

110 EUR

26 Pri 22:22 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Kolicë për fëmijë

80 EUR

26 Pri 21:37 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

shitet karroca per femije

370 EUR

26 Pri 08:20 Veshje , Mitrovicë

Kepuc Alfa flex

150 EUR

23 Pri 15:51 Lodra , Mitrovicë

Loder per Femije me muzik per shtrat gjumi

45 EUR

20 Pri 21:01 Lodra , Mitrovicë

Shes krevatin per femij

70 EUR

15 Pri 17:50 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Ulese per femije - chicco

80 EUR

15 Pri 16:23 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shitet Seti I Karroce per femije Kolice

350 EUR

15 Pri 04:16 Veshje , Mitrovicë

Patika origjinale për fëmijë nga Austria

25 EUR

13 Pri 07:40 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Baby phone

21 EUR Price Reduced

12 Pri 01:59 Lodra , Mitrovicë

Shitet Automjeti-Loder me Bateri për fëmjë

90 EUR

10 Pri 14:24 Lodra , Mitrovicë

Sony ps3

90 EUR

08 Pri 16:39 Lodra , Mitrovicë

Shitje

180 EUR

05 Pri 10:30 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Karrocë per femijë

85 EUR

02 Pri 05:17 Lodra , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

55 EUR

01 Pri 11:14 Lodra , Mitrovicë

Traktor per femije

40 EUR

30 Mar 12:49 Lodra , Mitrovicë

Loder per Beba me musik dhe Projektor

20 EUR

29 Mar 17:10 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shitet Krevati 125x65cm

100 EUR Price Reduced

26 Mar 16:32 Veshje , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

55 EUR

26 Mar 03:00 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

STOKKE

250 EUR

22 Mar 18:40 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

kolice

50 EUR

22 Mar 14:18 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Karroc per femije

350 EUR

20 Mar 11:41 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shitet karroca për fëmijë

60 EUR

20 Mar 00:43 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes krevatin per femij

70 EUR

18 Mar 15:02 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

55 EUR

18 Mar 00:49 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Krevat per femije

150 EUR

15 Mar 18:59 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Luhaja ne shitje

55 EUR

15 Mar 17:37 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

55 EUR

11 Mar 17:12 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Kolic Luhatse Dyshek

09 Mar 21:57 Lodra , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

60 EUR

09 Mar 15:47 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Shtrat

60 EUR

09 Mar 12:12 Mobilje/Pajisje , Mitrovicë

Kolic per bebe

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione