Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Mitrovicë

Qen , 2600
Të tjera , 607
Shpendë , 470
Mace , 26

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:03 Qen , Mitrovicë

French bulldog

Dje 09:32 Qen , Mitrovicë

Bubi

70 EUR Price Reduced

Dje 00:13 Të tjera , Mitrovicë

Kafaz

60 EUR Price Reduced

Dje 00:12 Shpendë , Mitrovicë

Papagaj qift

20 EUR Price Reduced

26 Maj 07:33 Qen , Mitrovicë

Terrier

80 EUR

25 Maj 12:46 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Figura per akuarium

25 Maj 09:11 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akurium

25 Maj 09:03 Shpendë , Mitrovicë

Papagalla Nimfa ( Cockatiel ) qift

35 EUR Price Reduced

25 Maj 09:02 Shpendë , Mitrovicë

Papagaj qifte

25 EUR

25 Maj 09:02 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Shitet akuariumi

60 EUR

25 Maj 09:02 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Peshqi akuarium

25 Maj 09:02 Shpendë , Mitrovicë

Papagalla Katarina race e ralle

25 Maj 09:02 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuarium

25 Maj 09:01 Shpendë , Mitrovicë

Aleksander mashkull

25 Maj 09:01 Shpendë , Mitrovicë

Papagaj kengetar qifte

25 Maj 09:01 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuariuma fabrikisht

25 Maj 09:00 Shpendë , Mitrovicë

Papagalla qifte qe bejn vez

45 EUR Price Reduced

25 Maj 09:00 Shpendë , Mitrovicë

Papagaj love birds

25 Maj 09:00 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Kafaz i madhe per papagaj

70 EUR Price Reduced

25 Maj 09:00 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuarium komplet me pomp filter

40 EUR

25 Maj 08:58 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuarium

25 Maj 08:58 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Breshka

24 Maj 13:20 Qen , Mitrovicë

Zagar

23 Maj 16:39 Qen , Mitrovicë

piknizer

150 EUR

23 Maj 16:19 Qen , Mitrovicë

Qen

8 EUR

22 Maj 13:17 Qen , Mitrovicë

Belg

120 EUR Price Reduced

22 Maj 09:55 Të tjera , Mitrovicë

Lepra koke Luan

25 EUR

22 Maj 09:49 Shpendë , Mitrovicë

Papagalla qifte budgie

22 Maj 09:47 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuarium

30 EUR

22 Maj 09:47 Shpendë , Mitrovicë

Kanarina

22 Maj 09:46 Peshqi dhe akuarium , Mitrovicë

Akuarium 15€

15 EUR

20 Maj 01:52 Qen , Mitrovicë

Shes Qenin Urgjent

20 Maj 00:21 Qen , Mitrovicë

Qen

8 EUR

18 Maj 12:45 Të tjera , Mitrovicë

Viqi

18 Maj 09:57 Shpendë , Mitrovicë

Papagalla Nimfa qifte me kafaz 80€

80 EUR

17 Maj 15:09 Shpendë , Mitrovicë

VEZ FSHATI

7 EUR Price Reduced

17 Maj 15:09 Shpendë , Mitrovicë

Vez Fshati

7 EUR

17 Maj 15:09 Shpendë , Mitrovicë

VEZ FSHATI

7 EUR

15 Maj 14:47 Shpendë , Mitrovicë

Kanarina femna

20 EUR

15 Maj 11:53 Të tjera , Mitrovicë

Edha

13 Maj 22:34 Qen , Mitrovicë

Zagar

12 Maj 21:53 Qen , Mitrovicë

Samoyed

250 EUR

11 Maj 17:20 Qen , Mitrovicë

Shitet bubi

1 EUR

10 Maj 02:11 Shpendë , Mitrovicë

Shiten pulat

17 EUR

09 Maj 16:58 Qen , Mitrovicë

Zagar Raca Arap

1 EUR

09 Maj 06:11 Qen , Mitrovicë

Belg malinios

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione