Mitrovicë | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 1726
Të tjera , 342
Shpendë , 292
Mace , 18

Sot 21:35 ,

zagar

Dje 20:46 ,

Hasky

100 EUR

Dje 19:37 ,

Bub

1 EUR

Dje 06:29 ,

Qeni

50 EUR

10 Korr 16:26 ,

Shes qenin!

10 Korr 01:32 ,

Belg

60 EUR

08 Korr 20:57 ,

Shes 3 klysh

07 Korr 11:58 ,

Pitbull

150 EUR

Në fillim