Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turizëm dhe Evente Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Turizëm dhe Evente,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Turizëm dhe Evente | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:32 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Tenda Deni 045 539 486

1 EUR

21 Maj 00:51 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Tenda Deni 045 539 486

1 EUR

24 Pri 18:20 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Taxi

28 Mar 19:46 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bilet Perendim P5 Kosova vs Andorra

21 Shk 11:57 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

kengtare

21 Shk 11:56 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Balona ballona

1 EUR

23 Dhj 21:09 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Viza pune pèr njè vjet e gjys

4 000 EUR

14 Tet 23:13 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

KARRIGE

14 Tet 22:55 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

INVENTAR

13 Tet 22:16 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Shiten biletat Ballkani - Sivaspor tribuna lindje

10 EUR

12 Tet 08:59 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta

27 Sht 16:19 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta VIP2 Kosova - Qipro (OFERTE)

90 EUR

21 Sht 15:42 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Turqisht shqip perkthyes ne stanboll

25 Gush 17:23 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta believer Sunny Hill Tirana

40 EUR

06 Gush 12:25 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Shes nje bilet per SunnyHill regular ticket

70 EUR

04 Gush 00:49 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

shitet 1 bilet per sunny hill regular ticket

70 EUR

02 Gush 15:59 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bilete per sunny hill festival

79 EUR Price Reduced

01 Gush 19:06 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bilete e sunny hill

30 Korr 11:51 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Tenda me qera

30 Korr 11:51 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Shitet nje SunnyHill Festival Ticket

110 EUR

24 Korr 22:30 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

bileta sunnyhill 70€

70 EUR

21 Korr 16:31 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

SunnyHill bileta

100 EUR

20 Korr 00:19 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Transport TAXi per ne deti

25 Qer 18:03 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Tenda karrika tavolina me qera

1 EUR

19 Qer 00:48 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Tenda me qera 045403125

1 EUR

15 Qer 14:39 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

punë sezonale

12 Qer 11:38 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta

1 EUR

09 Qer 08:19 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta Kosove - Irlande

08 Qer 23:41 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bilete Kosove - Irlande - Perendim me cmim te blerjes

20 EUR Price Reduced

08 Qer 22:53 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Prrkthyes Turqisht-shqip

07 Qer 19:10 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta Perendim P2

30 EUR

07 Qer 17:20 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Kosove Irlande

07 Qer 15:57 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta Kosove - Irlande e Veriut

05 Qer 18:32 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bilet Kosov Greqi ne Perendim

04 Qer 23:15 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

2 bileta KOSOVA VS GREQIA

03 Qer 23:53 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Shitet restoranti

321 250 EUR

01 Qer 00:03 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Bileta Unum

55 EUR

31 Maj 12:45 Turizëm dhe Evente , Prishtinë

Konkurs pune

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Turizëm dhe Evente në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Turizëm dhe Evente | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione