Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Veshje/Këpucë Të gjitha në Prishtinë

Për meshkuj , 4637
Për femra , 3891
Unisex , 1234

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Veshje/Këpucë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Veshje/Këpucë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:31 Për femra , Prishtinë

Shiten Kepucet

Sot 22:30 Për meshkuj , Prishtinë

Trenerka

15 EUR Price Reduced

Sot 21:24 Për femra , Prishtinë

Pantallona GERRY WEBER

Sot 18:39 Unisex , Prishtinë

Mbrojce per patika

7 EUR Price Reduced

Sot 10:45 Unisex , Prishtinë

Adidas Nr 38

25 EUR

Dje 23:03 Për meshkuj , Prishtinë

McKinley Nr. 40

42 EUR Price Reduced

Dje 20:28 Unisex , Prishtinë

Mbathje origjinale

Dje 19:51 Për femra , Prishtinë

Jelek , kollon per dimija (allaturka dimi e jelek)

720 EUR

Dje 12:28 Për femra , Prishtinë

Patika NIke per vajza

25 EUR

Dje 11:11 Për meshkuj , Prishtinë

Syze RayBan nga italia

Dje 08:13 Unisex , Prishtinë

Nike Air Huarache Nr.42

60 EUR Price Reduced

Dje 07:24 Unisex , Prishtinë

ECCO Made In Germany

Dje 07:19 Për meshkuj , Prishtinë

ELTEN Safety Made in Germany

35 EUR

28 Maj 23:03 Për meshkuj , Prishtinë

Shiten maicat pierre cardin

25 EUR

28 Maj 22:47 Për meshkuj , Prishtinë

Tommy Hilfiger XL

28 Maj 22:19 Për femra , Prishtinë

Dr.Martens - Cherry

120 EUR

28 Maj 21:45 Për meshkuj , Prishtinë

Patika futbolli Adidas Ace nr 46

40 EUR

28 Maj 18:38 Për meshkuj , Prishtinë

Mbathjet Meindl Gorotex nr: 37

25 EUR Price Reduced

28 Maj 17:50 Për meshkuj , Prishtinë

Jakne

200 EUR

28 Maj 17:23 Unisex , Prishtinë

Adidas Court Attitude K Orgjinale nga Zvicrra

35 EUR

28 Maj 17:23 Për meshkuj , Prishtinë

Patika Futbolli Orgjinale nga Zvicrra

30 EUR

28 Maj 17:23 Unisex , Prishtinë

Nike x Jordan Flight Legend Orgjinale nga Zvicrra

45 EUR

28 Maj 16:57 Unisex , Prishtinë

jordan 3 white cement reimagined

230 EUR

28 Maj 16:42 Për meshkuj , Prishtinë

Shiten këpucët e ardhura nga Zvicrra

70 EUR

28 Maj 16:41 Për meshkuj , Prishtinë

Shiten Kepuc Boss

50 EUR Price Reduced

28 Maj 16:36 Për femra , Prishtinë

Old Navy shoes

10 EUR

28 Maj 16:35 Për meshkuj , Prishtinë

Nike AirMax Terrascape

170 EUR

28 Maj 16:28 Për meshkuj , Prishtinë

Shiten Jaknet (Massimo Dutti, Zara Man)

15 EUR

28 Maj 16:27 Unisex , Prishtinë

Shitet qant e re

10 EUR

28 Maj 16:27 Për femra , Prishtinë

Fustana ne shitje

28 Maj 15:52 Për meshkuj , Prishtinë

Adidas Predator 20.1 (Professional) nr.42

70 EUR

28 Maj 15:52 Për meshkuj , Prishtinë

Adidas Predator 20.1 (Professional) nr.42

70 EUR

28 Maj 15:52 Për meshkuj , Prishtinë

Adidas Predator 20.1 (Professional)nr.42

72 EUR

28 Maj 15:45 Për femra , Prishtinë

Vello me Qera

80 EUR

28 Maj 15:31 Për meshkuj , Prishtinë

Adidas

65 EUR

28 Maj 15:20 Për meshkuj , Prishtinë

Cante lekure e re

25 EUR

28 Maj 15:19 Për femra , Prishtinë

Fuston iri i pa perdorur asni dit

28 Maj 14:54 Për meshkuj , Prishtinë

Adidas

30 EUR

28 Maj 14:12 Për femra , Prishtinë

Fustana

80 EUR

28 Maj 14:11 Për meshkuj , Prishtinë

Shiten Patikat N42 N43 Orgjinale

40 EUR

28 Maj 13:26 Për meshkuj , Prishtinë

Kmishe

5 EUR

28 Maj 13:26 Për meshkuj , Prishtinë

Kmishe

5 EUR

28 Maj 13:26 Për meshkuj , Prishtinë

Kmishe

5 EUR

28 Maj 13:26 Për meshkuj , Prishtinë

Kmishe

5 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Veshje/Këpucë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Veshje/Këpucë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione