Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi ne shitje | Prishtinë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtëpi ne shitje,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtëpi ne shitje Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 11:46
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi e sapo renovuar-Shitet ose lëshohet me qëra

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dje 22:35 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet shtëpia me qera te Qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 22:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera në Qagllavocë afër Fati Im

1 300 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:34 Shtëpi , Prishtinë

Katë shtëpie me qera në Dragodan te Amadeus

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Dje 22:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi luksoze me qera ne Pejton

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi Moderne me Qira ne Mat

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30
Dje 15:51 Shtëpi , Prishtinë

Shes Shtepin ne Hajvali

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qera në Mati 1��

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 11:38 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet shtëpia me qera në lagjen Veterrnik

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 11:33 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohët me qera shtepia luksoze ne Taukbahçe

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 10:54 Shtëpi , Prishtinë

SHTËPI E RE NË KOLOVICË 180m²

179 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 10:20 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet Objekti-Afariste me qira në lagjën Aktash

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:19 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 10:16 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA TE TREGU I GJELBËRT

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:15 Shtëpi , Prishtinë

House for rent in Sofalia

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 07:37 Shtëpi , Prishtinë

Shesim (lëshojmë me qera) dy shtëpi

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Mar 16:52 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepi ne Royal Green Residence

Numri i dhomave: 3
21 Mar 16:22 Shtëpi , Prishtinë

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
21 Mar 13:43 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi 325m² me Qira në Lagjen Pejton

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
21 Mar 11:46
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi e sapo renovuar-Shitet ose lëshohet me qëra

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 11:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Veternik mrapa Bau Marketit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
21 Mar 11:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi per afarizem ne Aktash

6 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 09:03 Shtëpi , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet urgjent Shtëpia 450m²

230 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 9
21 Mar 09:02 Shtëpi , Prishtinë

Shes ose behet ndrrim Shtepi me dy hyrje

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Mar 21:45 Shtëpi , Prishtinë

Lëshoj shtepi 3 kat me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
20 Mar 21:38 Shtëpi , Prishtinë

SHTËPI NE DRAGODAN (ARBËRI)

Numri i dhomave: 9
20 Mar 11:48 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet shtepia me qira në lagjen Taukbashqe ne Prishtine

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtëpi ne shitje | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione