Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lyp punë në oferta pune për kujdestare për fëmijë, të moshuar dhe pastruese

Po kërkoni konkurse pune në industrinë e kujdesit dhe pastrimit? Mos kërkoni më tej. Në këtë kategori mund të gjeni shpallje pune të postuara nga persona fizik apo kompani që janë në kërkim për punëtorë.

Pavarësisht nëse po kërkoni oferta pune si kujdestare për fëmijë, kujdestare për të moshuar, pastruese, dado, apo ndihmëse për punët e shtëpisë, me MerrJep ju jeni një hap mundësisë për punësim në Kosovë.
Dje 14:02 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Kerkoj nje pastruse

21 Sht 05:52 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

pastruse

15 Sht 20:16 Kujdes dhe Pastrim , Gjilan

Fund

14 Sht 16:54 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

kujdes dhe pastrim

690 EUR

13 Sht 23:26 Kujdes dhe Pastrim , Gjilan

kerkoj nje mirmbajtse te shtepise

31 Gush 18:59 Kujdes dhe Pastrim , Ferizaj

Tung

28 Gush 02:31 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Per banesa

16 Gush 14:33 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofroje pune!

03 Gush 22:54 Kujdes dhe Pastrim , Gjilan

Kerkojm pastruse

18 Korr 18:57 Kujdes dhe Pastrim , Fushë Kosovë

kerkoj pun pastrjojm

150 EUR

15 Korr 02:39 Kujdes dhe Pastrim , Pejë

Puntor per autolarje 350€

350 EUR

20 Qer 20:34 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ndihmese dhe kujdestare

16 Qer 11:01 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

OFROHET

15 Qer 21:13 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrojme pune

14 Qer 08:22 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

09 Qer 19:58 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

09 Qer 19:37 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Kujdestare dhe ndihmese

08 Qer 22:07 Kujdes dhe Pastrim , Kastriot

Pastruese

05 Qer 12:03 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Ofrohet pune

21 Maj 13:49 Kujdes dhe Pastrim , Burim

Bejm pastrimin e Tepihav

19 Maj 13:10 Kujdes dhe Pastrim , Prishtinë

Mirembajtese

Gjej Punë - Punësohu si kujdestare apo pastruese përmes MerrJep


Në kategorinë e MerrJep, Punë,, ju ofrojmë platformën perfekte me mbi 700 shpallje pune për të gjetur punë si kujdestar ose pastruese.

Gjetja e një pune si kujdestar ose pastruese ndonjëherë mund të jetë sfiduese, por me MerrJep, kërkimi juaj bëhet pa mundim. Platforma jonë lidh individë që kërkojnë të punësohen me punëdhënës që vlerësojnë shkathtësitë tuaja dhe ekspertizën tuaj në industrinë e kujdesit dhe pastrimit.

Pavarësisht nëse preferoni të punoni si kujdestar në shtëpi, pastruese shtëpie, ose ofroni kujdes për të moshuarit ose fëmijët, kemi në dispozicion një gamë të gjerë të pozicioneve të punës.

Si të kërkoni oferta për punë në Kosovë në këtë kategori?


Shfletoni një shumëllojshmëri ofertash pune të specializuara për sektorin e pastrimit dhe kujdesit.

Për të filluar kërkimin tuaj, ne ju rekomandojmë të përdorni sistemin tonë të filtrimit për të kufizuar kërkimin tuaj dhe gjetjen e ofertave të punës që përshtaten më së miri me preferencat tuaja në shpalljet “kërkojmë punëtorë”.

Mund të filtroni sipas vendndodhjes, llojit të punës (me kohë të plotë, me kohë të pjesshme, ose kontratë), nivelit të përvojës dhe shumë të tjera.

Nëse jeni duke kërkuar një punë në fushën e mirëmbajtjes, ne ju rekomandojmë të përdorni fjalët kyçe që punëdhënësit kanë përdorur në shpalljet që kanë postuar. Disa shembuj që mund të ju ndihmojnë të filtroni kërkimin tuaj janë: “kërkoj puntore për pastrim”, “kërkoj pastruese për zyre”,”kërkoj ndihmëse për shtëpi”, dhe ”kërkoj ndihmëse për punët e shtëpisë”.

Ndërsa për të gjithë ju që jeni duke kërkuar të punësoheni si kujdestare, fjalët kyçe: “kërkohet dado për fëmijë”, “kërkoj kujdestare për fëmijë”,”kërkoj dado”, “kërkoj kujdestare për shtëpi”, dhe ”kërkoj kujdestare për të moshuar” sigurojnë që ju të keni qasje në një gamë të gjerë të mundësive.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione