Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Elektronika | Telefona celular | Samsung | I9190 Galaxy S4 mini

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9190 Galaxy S4 mini | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 01:33 Telefona celular , Prishtinë

Samsung S4 mini

25 EUR

02 Shk 13:03 Telefona celular , Gjakovë

Telefon S4 mini

55 EUR

24 Sht 22:47 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s4 mini

30 EUR

15 Qer 19:53 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s4 mini orginal perdort

35 EUR

08 Sht 02:42 Telefona celular , Prishtinë

s4 mini

25 EUR

02 Sht 14:58 Telefona celular , Klinë

Shes Telefonin Samsung

25 EUR

14 Maj 15:17 Telefona celular , Prishtinë

samsung s4 mini 35 euro

35 EUR

23 Shk 10:53 Telefona celular , Gjakovë

samsung s4 mini

40 EUR

21 Jan 18:44 Telefona celular , Prizren

Shiten

100 EUR

19 Jan 14:14 Telefona celular , Lipjan

shitet S4mini gjendje shum tmir

55 EUR

13 Jan 13:04 Telefona celular , Mitrovicë

samsung

30 EUR Price Reduced

16 Dhj 15:31 Telefona celular , Gjilan

Shes samsungin

60 EUR

06 Nën 18:06 Telefona celular , Malishevë

samsung S4 mini ekrani defekt

25 EUR

31 Tet 18:18 Telefona celular , Kastriot

Shitet

50 EUR

06 Tet 21:26 Telefona celular , Prishtinë

Smasung

60 EUR

30 Gush 17:53 Telefona celular , Ferizaj

Mobili

18 Korr 23:06 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy s 4 mini

40 EUR

11 Korr 21:59 Telefona celular , Prizren

U shitttt

60 EUR

15 Maj 21:00 Telefona celular , Drenas

samsumg gaxy 4mini

21 Pri 21:23 Telefona celular , Pejë

Samsung S4 mini

04 Pri 16:51 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni samsung galaxy s4 mini

60 EUR

17 Shk 17:35 Telefona celular , Skenderaj

Samsung S4 mini

20 EUR

01 Shk 17:29 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG s4mini

59 EUR Price Reduced

03 Jan 22:05 Telefona celular , Kaçanik

samsung

85 EUR

10 Dhj 22:42 Telefona celular , Therandë

Samsung s4 mini

55 EUR

05 Dhj 22:20 Telefona celular , Besianë

Samsung S4 mini

80 EUR

17 Sht 17:49 Telefona celular , Prizren

Mini s4

60 EUR

24 Gush 22:14 Telefona celular , Drenas

Samsung Galaxy S4 Mini 4G

60 EUR

16 Gush 21:37 Telefona celular , Fushë Kosovë

shes Galaxy S4 mini

50 EUR

06 Maj 17:05 Telefona celular , Burim

Samsung

22 Mar 18:34 Telefona celular , Prizren

Shitet S4 mini

50 EUR

01 Mar 19:00 Telefona celular , Klinë

Shpallje:

90 EUR

30 Jan 13:10 Telefona celular , Gjilan

Samsung galaxy s4 mini

80 EUR

25 Jan 18:46 Telefona celular , Prishtinë

Shitet

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung I9190 Galaxy S4 mini | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione