Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Të gjitha në Burim

Fiat , 122
Same , 16
Deutz Fahr , 32
Iseki , 1
TAFE , 8
IMT , 167
John Deere , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Qer 08:34 Traktorë , Burim

Massey ferguson 168

03 Qer 00:07 Traktorë , Burim

Shitet gruri

02 Qer 21:33 Traktorë , Burim

MF135

02 Qer 21:30 Traktorë , Burim

MF 135

01 Qer 20:31 Traktorë , Burim

Shitet prikolica

350 EUR

28 Maj 22:46 Traktorë , Burim

Traktor

4 400 EUR Price Reduced

28 Maj 17:40 Traktorë , Burim

Massey ferguson 168

15 Maj 13:11 Traktorë , Burim

Shitet Traktori

08 Maj 21:31 Traktorë , Burim

Traktor Deutz

4 500 EUR

30 Pri 23:20 Traktorë , Burim

Shitet traktori

5 300 EUR

27 Pri 22:35 Traktorë , Burim

Shitet 533

1 850 EUR

26 Pri 22:34 Traktorë , Burim

shitet fend 310 turbu matik

26 Pri 21:49 Traktorë , Burim

shitet

25 Pri 10:11 Traktorë , Burim

ZETOR TRAKTOR 4911 65 KW

4 200 EUR

22 Pri 15:32 Traktorë , Burim

Imt 539

1 EUR

21 Pri 18:36 Traktorë , Burim

MASSEY FERGUSON 158

21 Pri 18:16 Traktorë , Burim

Ushittt

21 Pri 18:16 Traktorë , Burim

Ushittt

21 Pri 15:52 Traktorë , Burim

Marssey

21 Pri 15:36 Traktorë , Burim

Marssey

18 Pri 09:11 Traktorë , Burim

SHITET MASEJA 165 ES

17 Pri 16:16 Traktorë , Burim

Shitet traktori

10 Pri 14:28 Traktorë , Burim

Fiat 780 DT

09 Pri 22:09 Traktorë , Burim

Shitet rami

11 EUR

04 Pri 19:07 Traktorë , Burim

Shes Traktorin

02 Pri 09:59 Traktorë , Burim

Dru

40 EUR

01 Pri 21:28 Traktorë , Burim

Shitet Imt 539

30 Mar 11:56 Traktorë , Burim

Traktor

28 Mar 11:33 Traktorë , Burim

SAME (CH) ASHTE SHITUR

12 000 EUR

25 Mar 16:21 Traktorë , Burim

Traktora

25 Mar 16:20 Traktorë , Burim

Traktora

25 Mar 16:13 Traktorë , Burim

Traktor

25 Mar 16:10 Traktorë , Burim

Traktor

23 Mar 21:40 Traktorë , Burim

SHES 165 ES SUPER

23 Mar 18:01 Traktorë , Burim

M7arssey

19 Mar 18:36 Traktorë , Burim

Shes traktorin Ford 4x4

8 200 EUR

03 Mar 10:44 Traktorë , Burim

Amazon shkepse plehu

1 EUR

25 Shk 16:53 Traktorë , Burim

Mal dru traktor

111 EUR

25 Shk 14:34 Traktorë , Burim

Shitet

80 EUR

24 Shk 04:37 Traktorë , Burim

Shes traktor univerzal 445

2 500 EUR

21 Shk 12:01 Traktorë , Burim

Kerkoj gom

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione