Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT Të gjitha në Kosovë

1014 , 4
1080 , 1
11 17 , 1
1114 , 2
130 , 2
133 , 2
139 , 7
140 , 1
148 , 1
158 , 2
165 , 2
42 , 1
42 DI , 1
509 , 1
509 , 114
533 , 7
533 , 1271
539 , 5224
539 , 5
540 , 283
542 , 637
549 , 147
558 , 585
560 , 758
577 , 187
65 , 1
Claas , 1
Minitauro , 1
Model Tjeter , 976
Rakovic , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:26 Traktorë , Besianë

Gome 12.4-28

180 EUR

Sot 10:26 Traktorë , Besianë

Lladniak per imt 560

70 EUR

Sot 10:26 Traktorë , Besianë

lladniak per imt 539

80 EUR

Sot 10:25 Traktorë , Besianë

Shtepiz per IMT 539

250 EUR

Sot 10:25 Traktorë , Besianë

Bllok per IMT 539 dhe 549

400 EUR

Sot 10:25 Traktorë , Besianë

Pjese per IMT 560

Sot 10:24 Traktorë , Besianë

Boshpump per imt 539

200 EUR

Sot 10:24 Traktorë , Besianë

Motorr per imt 577

950 EUR

Sot 10:24 Traktorë , Besianë

Deklla per imt 539

50 EUR

Sot 10:24 Traktorë , Besianë

Kok per motorr imt 549 i ri

200 EUR

Sot 10:23 Traktorë , Besianë

Kok per Motorr IMT 539

130 EUR

Sot 10:23 Traktorë , Besianë

Kok per Massey Ferguson

200 EUR

Sot 07:20 Traktorë , Skenderaj

Shitet 560 hidrolik

Dje 23:54 Traktorë , Lipjan

Shes traktorin 533

2 500 EUR

Dje 19:37 Traktorë , Ferizaj

Shiten goma 750 /16

160 EUR

Dje 19:11 Traktorë , Ferizaj

Shitet Guma 14 9 28

155 EUR

Dje 17:08 Traktorë , Vushtrri

Imt 539. viti 1991

Dje 16:52 Traktorë , Prishtinë

IMT 542 sikur i ri������

4 200 EUR

Dje 16:43 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 65 bajm ndrrim

123 EUR

Dje 15:38 Traktorë , Lipjan

Imt 577 tip ri

Dje 15:22 Traktorë , Skenderaj

Shes Fergusan 39 ndrrim me vetur

123 EUR

Dje 15:20 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin

Dje 15:18 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin

Dje 15:14 Traktorë , Vushtrri

Imt 539

Dje 00:48 Traktorë , Lipjan

SHITET TRAKTORI FERGUSAN IMT 539 I RUJTUN

35 EUR

Dje 00:47 Traktorë , Lipjan

SHITET TRAKTORI IMT 533

2 800 EUR

22 Sht 22:01 Traktorë , Vushtrri

SHES IMT 539 VITI 2003 ME 750 OR PUN

22 Sht 22:00 Traktorë , Vushtrri

SHES IMT 539 NE GJENDJE SHUM TE MIR

22 Sht 22:00 Traktorë , Vushtrri

SHES IMT 539 1900 OR PUN PREJ FABRIKE

22 Sht 21:28 Traktorë , Skenderaj

traktori me mjete t'punes

3 300 EUR

22 Sht 20:30 Traktorë , Gjilan

Imt 533

1 400 EUR

22 Sht 19:29 Traktorë , Klinë

PRIKOLIC

2 200 EUR

22 Sht 19:23 Traktorë , Ferizaj

Traktor IMT 577 ne gjendje ne rregull

22 Sht 13:59 Traktorë , Shtime

Imt 539

4 500 EUR

22 Sht 12:55 Traktorë , Prizren

Goma me bandash 16 ,600

55 EUR

22 Sht 12:39 Traktorë , Gjilan

Rakovica 65

6 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione