Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT 549 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 549 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 07:24 Traktorë , Vushtrri

Traktor 549

05 Qer 07:23 Traktorë , Vushtrri

Traktor 549

04 Qer 08:23 Traktorë , Drenas

Shitet imt 549

02 Qer 13:38 Traktorë , Ferizaj

Shitet rakovica

1 EUR

22 Pri 07:53 Traktorë , Drenas

shitet imt 549

3 600 EUR

21 Shk 23:09 Traktorë , Klinë

Traktor

06 Nën 17:26 Traktorë , Vushtrri

Traktor Ursus

06 Nën 17:26 Traktorë , Vushtrri

Traktor iMT 549

05 Nën 00:52 Traktorë , Kaçanik

Traktor

1 EUR

23 Tet 00:44 Traktorë , Malishevë

549

2 600 EUR

13 Sht 04:32 Traktorë , Malishevë

She’s prokolic

1 EUR

01 Sht 10:59 Traktorë , Prishtinë

i shitur ��

30 Korr 20:51 Traktorë , Prishtinë

shitet

5 500 EUR

10 Pri 22:14 Traktorë , Skenderaj

u shit flm merr jep IMT 549

10 Pri 00:37 Traktorë , Pejë

Traktor imt 49

4 000 EUR

16 Mar 11:33 Traktorë , Prishtinë

Imt 549

03 Shk 18:20 Traktorë , Fushë Kosovë

Shitet traktori 549

38 EUR

18 Jan 17:21 Traktorë , Fushë Kosovë

Traktor IMT 549

37 EUR

24 Tet 22:59 Traktorë , Viti

Imt 549

17 Tet 20:38 Traktorë , Therandë

Shitet rakovica 47

11 Tet 01:15 Traktorë , Ferizaj

SHITET IMT 549

10 Tet 01:30 Traktorë , Ferizaj

SHITET IMT-549

08 Tet 23:52 Traktorë , Ferizaj

SHITET IMT-549

01 Tet 20:20 Traktorë , Gjakovë

Traktor

2 900 EUR

15 Qer 21:46 Traktorë , Drenas

Shitet

3 700 EUR

14 Qer 20:32 Traktorë , Drenas

Shitet

05 Qer 23:02 Traktorë , Fushë Kosovë

traktor imt 549

4 050 EUR

16 Maj 02:19 Traktorë , Ferizaj

Traktor 549

5 000 EUR

22 Pri 21:32 Traktorë , Drenas

Shitet trapi i 542 ose 549

08 Pri 05:33 Traktorë , Lipjan

Traktor549

09 Jan 22:27 Traktorë , Lipjan

Traktor imt 549

1 EUR

31 Dhj 11:57 Traktorë , Lipjan

Traktori

3 500 EUR

29 Nën 17:59 Traktorë , Vushtrri

IMT 549 viti 85

1 EUR

04 Tet 16:40 Traktorë , Dragash

Shitet

05 Sht 10:34 Traktorë , Burim

Shitet traktori 49-sh

05 Korr 19:17 Traktorë , Besianë

Shitet Traktori IMT 549

2 900 EUR

19 Qer 11:44 Traktorë , Gjakovë

Traktor

4 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 549 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione