Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot | Speedfight 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Speedfight 2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 20:25 Skuter , Gjilan

Peugeot speedfight 100cc

730 EUR

24 Mar 13:00 Skuter , Ferizaj

Skuter 50c

400 EUR

21 Mar 04:12 Skuter , Gjakovë

Shes skuter

430 EUR

16 Shk 15:10 Skuter , Prizren

SHes motorr peugeot 49 kubik me dokumenta

550 EUR

23 Nën 14:20 Skuter , Gjakovë

Shes skuter

450 EUR

21 Sht 08:30 Skuter , Lipjan

Skuter

Viti: 2011
16 Sht 11:46 Skuter , Lipjan

peugeot

1 EUR

Viti: 2011
01 Sht 19:27 Skuter , Prishtinë

Peugeot 50 cc

550 EUR

Viti: 1999
31 Gush 20:45 Skuter , Ferizaj

Peugeot 50 cc

550 EUR

Viti: 1999
22 Gush 08:15 Skuter , Viti

Motoçikleta

Viti: 2004
16 Gush 21:41 Skuter , Prizren

Shitet skuteri pezho 125cc defekt

Viti: 2002
30 Korr 16:52 Skuter , Gjakovë

skuter

500 EUR

Viti: 2005
20 Qer 08:21 Skuter , Lipjan

Peugeot

450 EUR

Viti: 2005
18 Qer 11:46 Skuter , Prishtinë

Peugeot Speed Fight 2

1 EUR

Viti: 2008
16 Qer 12:57 Skuter , Prishtinë

Peugeot speed fight 2

2 EUR

Viti: 2008
10 Qer 22:50 Skuter , Lipjan

Pezho 50 cc sped figh 1 extra

5 EUR

Viti: 2000
10 Qer 22:46 Skuter , Prishtinë

Pezho 50 cc sped figh 1 extra

5 EUR

Viti: 2000
10 Qer 22:45 Skuter , Ferizaj

Pezho 50 cc sped figh 1 extra

5 EUR

Viti: 2000
29 Maj 23:39 Skuter , Malishevë

Peugeot speedfight2

150 EUR

Viti: 2010
23 Pri 12:53 Skuter , Gjilan

Shitet skuteri i doganuar dhe i regjistruar

550 EUR

Viti: 2004
14 Pri 15:43 Skuter , Pejë

Shitet motorri

450 EUR

Viti: 2008
28 Mar 15:55 Skuter , Ferizaj

Skuter 50cc

350 EUR

Viti: 2003
13 Shk 16:16 Skuter , Pejë

Pegueot ludix

400 EUR

Viti: 2010
22 Tet 22:26 Skuter , Mitrovicë

Shitet peugeot

380 EUR

Viti: 2008
20 Tet 11:30 Skuter , Prishtinë

Shitet Skuteri

470 EUR

Viti: 1998
26 Sht 20:47 Skuter , Mitrovicë

Shitet peugeot 50cc

350 EUR

Viti: 2008
31 Gush 15:49 Skuter , Ferizaj

Skuter shpejtsi 110km/h

300 EUR

Viti: 2006
22 Gush 12:02 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

520 EUR

Viti: 2007
20 Gush 13:50 Skuter , Pejë

Scoter

550 EUR

Viti: 2012
16 Gush 20:54 Skuter , Therandë

Shitet pezho gjithqka nrregull me dokumenta

350 EUR

Viti: 2003
16 Gush 11:34 Skuter , Pejë

Peugeot

550 EUR

Viti: 2012
15 Gush 00:42 Skuter , Ferizaj

shes peugeot

450 EUR

Viti: 2000
01 Gush 20:43 Skuter , Ferizaj

Skuter 50cc

600 EUR

Viti: 2005
29 Korr 22:45 Skuter , Therandë

Shes ndrroj skuterin pezho speed fight 2☄️

1 EUR

Viti: 2005
09 Korr 19:50 Të tjera , Dragash

Shes Motiqikleten

5 EUR

Viti: 1995
25 Qer 15:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Peugeot speedfight

190 EUR

Viti: 2002
18 Qer 16:59 Skuter , Prishtinë

Peguot speed figh ekstra

600 EUR

Viti: 2000
18 Qer 16:59 Skuter , Ferizaj

Peguot speed figh

600 EUR

Viti: 2000
09 Qer 23:23 Skuter , Lipjan

Shes skuterin peugot 100cc

1 000 EUR

Viti: 2000
09 Qer 23:07 Skuter , Lipjan

Shes skuterin peugot 100cc

1 000 EUR

Viti: 2000
31 Maj 23:01 Skuter , Gjakovë

Shitet motorri

670 EUR

Viti: 1999
31 Maj 22:53 Skuter , Gjakovë

Shitet motorri

670 EUR

Viti: 1999
21 Maj 22:56 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

520 EUR

Viti: 2009
21 Maj 22:35 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

520 EUR

Viti: 2009
13 Maj 15:25 Skuter , Gjilan

Shitet skuteri "Peugeot" 100 Cc

450 EUR

Viti: 1998
19 Pri 13:32 Skuter , Vushtrri

Shitet peugeot

350 EUR

Viti: 2013

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Peugeot Speedfight 2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione