Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 55 AMG

17 Mar 21:21 ,

Marimang Shlep Kran

6 666 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:00 ,

Shlep Marimang Kran 24h

555 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 14:06 ,

Mercedes AMG

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 04:54 ,

Hummer h2

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 01:19 ,

mercedes benz c 55 amg

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 13:02 ,

Shes mercedesin boj ndrrim

17 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim