Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | CL 220

12 Maj 11:31 ,

Shitet Mercedes 220 cdi

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 21:54 ,

Mercedes benz

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 12:45 ,

AUTO KUSHTRIMI BLEJM GJITHA LLOJET E VETURAV 24/h

40 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 10:16 ,

shitet mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 23:54 ,

Mercedes c 220 cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim