Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Viti

8C , 2
Alfa 145 , 3
Alfa 146 , 2
Alfa 147 , 11
Alfa 156 , 3
Alfa 159 , 2
GT , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 08:33 Vetura , Viti

Shiten chip tuning per: Audi bmw volvo vw reno

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 18:30 Vetura , Viti

alfa

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 10:05 Vetura , Viti

Shitet pc

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 21:37 Vetura , Viti

alfa

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 13:21 Vetura , Viti

alfa 147

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 09:59 Vetura , Viti

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 18:34 Vetura , Viti

Mercedes

220 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 11:18 Vetura , Viti

vaj ulliri

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 10:57 Vetura , Viti

VAJ ULLIRI

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:08 Vetura , Viti

Shitet Alfa Romeo147 Ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 14:44 Vetura , Viti

Shitet me letra deri ne tetor 2018

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 07:41 Vetura , Viti

Makina né gjendje shumè te mirè.

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 23:19 Vetura , Viti

Shite alfaromeja 159 viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 11:34 Vetura , Viti

Shitet alfa romeo 1.9 JTD

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 17:51 Vetura , Viti

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 03:10 Vetura , Viti

Alfaromeo 159

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 11:53 Vetura , Viti

Alfa

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 13:37 Vetura , Viti

Shkoder

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 23:44 Vetura , Viti

Shitet alfa romeo 156 benzin per pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 21:44 Vetura , Viti

Alfa romeo 147 -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:02 Vetura , Viti

Kuk

75 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Shk 18:57 Vetura , Viti

Alfa Romeo 145

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 13:41 Vetura , Viti

Alfa

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 19:36 Vetura , Viti

Alfa Romeo

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione