Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Therandë

Seri 1 , 39
Seri 2 , 4
Seri 4 , 3
Seri 3 , 246
Seri 5 , 108
Seri 6 , 2
Seri 7 , 14
M-modele , 13
X-modele , 66
2002 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:11 Vetura , Therandë

BMW X118-D X-Drive

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 19:55 Vetura , Therandë

SHARRI AUTO��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT VW BMW AUDI

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 09:14 Vetura , Therandë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:25 Vetura , Therandë

Bmw 520

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 06:03 Vetura , Therandë

Bmw 530

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:47 Vetura , Therandë

Shitet bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 23:37 Vetura , Therandë

Vetur bmw

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 22:31 Vetura , Therandë

Fellne BMW

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Gush 17:32 Vetura , Therandë

Bmw 320d xdrive

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:30 Vetura , Therandë

Bmw 1.6

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 18:07 Vetura , Therandë

Bmw 320 xdrive Luxury Line

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:07 Vetura , Therandë

BMW X5

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 09:16 Vetura , Therandë

Bmw x5

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 19:18 Vetura , Therandë

Bmw

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:38 Vetura , Therandë

Bmw x5 4.8i

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:18 Vetura , Therandë

Bmw x5

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 02:54 Vetura , Therandë

Shitet bmw 318d pa dogan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 11:37 Vetura , Therandë

Shitet bmw 318d pa dogan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 23:21 Vetura , Therandë

Shitet bmw 318d pa dogan face lift

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 22:19 Vetura , Therandë

Shitet bmw 318d pa dogan komanda n timon M pacet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 10:20 Vetura , Therandë

bmw e87

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:20 Vetura , Therandë

bmw e87

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:20 Vetura , Therandë

Bmw 1 118i

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 22:04 Vetura , Therandë

Shitet bmw 318d pa dogan face lift

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 14:49 Vetura , Therandë

Shitet bmw 320d pa dogan e sapo ardhur nga jasht

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 17:15 Vetura , Therandë

Bmw 118i

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 17:06 Vetura , Therandë

bmw e87

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 11:27 Vetura , Therandë

Shes ose Nderroj veturen

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 12:50 Vetura , Therandë

Shes ose Nderroj veturen

28 Maj 17:23 Vetura , Therandë

Bmv 740

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 16:09 Vetura , Therandë

BMW X5 40D

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 21:05 Vetura , Therandë

BMW

26 Mar 12:28 Vetura , Therandë

Bmw x5 40d M

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 07:09 Vetura , Therandë

Shitet bmw 320d automatik full opsion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 22:23 Vetura , Therandë

Bmw

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 15:17 Vetura , Therandë

Shitet bmw 525d 1vit rks

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 14:02 Vetura , Therandë

BMW 316D

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 16:14 Vetura , Therandë

Bmw

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 12:55 Vetura , Therandë

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:21 Vetura , Therandë

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 23:06 Vetura , Therandë

Shitet BMW 320i rks

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 12:59 Vetura , Therandë

Bmw 330 benzin hibrid

25 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 08:42 Vetura , Therandë

BMW e perdorur

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 06:25 Vetura , Therandë

bmw 750i Pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 00:16 Vetura , Therandë

Shes apo Ndrroj BMW-MPOWER E36 3.0 286ps

17 500 EUR

24 Tet 13:34 Vetura , Therandë

BMW 318D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:09 Vetura , Therandë

Shitet Bmw 525 Dizell

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 23:44 Vetura , Therandë

Bmw m540i tabela gjermane

51 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione