golf | Burim | Makina | Vetura

Opel , 12
Audi , 8
Acura , 6
Ford , 4
Peugeot , 3
Volvo , 2
BMW , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:10 ,

Golf 4 benzins

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 09:18 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 23:14 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 11:46 ,

Mercedes Benz EVO 220

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 20:32 ,

Golf 2 GTD

Histora e veturës

720 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 11:53 ,

Golf 2 1.6 turbo-dizell rks skanduar

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 11:51 ,

Golf 2 1.6 turbo-dizell rks deri 02.06.2022

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 22:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 19:11 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 10:00 ,

Urgjent Golf 3 1.9

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:04 ,

Jetta

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

14 Korr 12:02 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 22:41 ,

Shitet Golf 6

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:29 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 03:50 ,

Golf

Histora e veturës

2 000 EUR

24 Qer 22:17 ,

Golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 17:50 ,

Golf 4 Pa Dogan

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:13 ,

Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 23:03 ,

Golf 4x4

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Maj 22:34 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:23 ,

Shitet Vetura Golf 5

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:45 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 09:39 ,

Vw golf 4 tdi

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:31 ,

Golf 7 1.6 BLUEMATION

Histora e veturës

11 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 00:59 ,

VW golf 4 1.9tdi

Histora e veturës

33 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 20:33 ,

Shitet vetura golf 5 2.0tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:50 ,

Golf 2 dizel

Histora e veturës

420 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 23:29 ,

Shes Kia

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 14:57 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 23:03 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 14:38 ,

Golf 2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 00:28 ,

SHES GOLF 2

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 22:51 ,

shitet vetura golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:00 ,

Golf 3

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 16:27 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Mar 22:36 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Mar 08:45 ,

Shes golf 2 ne gjendje perfekte

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 09:15 ,

VW Golf 4 1.9 td(i)

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Shk 14:39 ,

SHITET VETURA E AKSIDENTUAR

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:40 ,

VW Golf 8 2.0 TDI automatik Viti i prodhimit 2020

Histora e veturës

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 13:12 ,

Shitet golf2 gjendje perfekte

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:28 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Shk 23:10 ,

VW Golf 5 United

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:58 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 16:22 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 22:56 ,

Golf 2 1.9 dizel

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:27 ,

Golf 6 Me Dogan & Homologim

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione