Golf 2 | Deçan | Makina | Vetura

Opel , 2
Acura , 2
Chrysler , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 01:11 ,

Golf 6 2.0tdi 4x4

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 20:48 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:37 ,

Golf 2 1.6 diesel

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
13 Korr 13:34 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:03 ,

Golf 2 AUTOMATIK per pjese

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 22:22 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 18:01 ,

Golf 2 1.9 diesel

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 17:21 ,

VW Golf 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:16 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:15 ,

golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 22:56 ,

Golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 21:05 ,

golf 2 1.9 turbo

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:45 ,

WV Golf 7 2.0 TDI

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:58 ,

Shitet Golf 7 Karavan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:53 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizel

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:56 ,

Golf 6 gtd

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 13:43 ,

Golf

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 02:03 ,

•Golf 6 - 2.0 - Bluemotion - 2009 - RKS

Histora e veturës

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:29 ,

Shitet Golf VI 2013 2.0 DSG. RKS EDHE 9 MUAJ

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 10:01 ,

VW Golf 6 GTD

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 19:30 ,

golf 2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 20:46 ,

Golf 2

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 17:33 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Tet 20:07 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 11:30 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 15:09 ,

Golf 2

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 18:56 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 16:59 ,

Golf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 20:36 ,

Golf 2 1.9 TDI

Histora e veturës

3 099 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 19:34 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 11:05 ,

golf per marakli 750e

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:05 ,

Golf2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:24 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Maj 00:40 ,

Ne super gjendje

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 20:41 ,

shes

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 10:13 ,

VW Golf 1 cady 1.9 turbo interkuller

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Pri 19:30 ,

Golf 1 cady 1.9 turbo interkuller

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 280
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | Jumpy
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Ford | Mustang
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Chrysler | Voyager
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Smart
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione