Lipjan | Makina | Vetura | Hyundai

Accent , 5
Atos , 6
Coupe , 4
Galloper , 4
Getz , 1
H-1 , 3
H 100 , 3
H 200 , 1
Lantra , 3
Matrix , 2
Santa Fe , 38
Sonata , 2
Terracan , 1
Trajet , 1
Tucson , 1
Veloster , 1
XG 30 , 1
i20 , 20
i30 , 1
ix20 , 1
ix35 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:08 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 09:21 ,

hyndai ix20 1.4 crdi

6 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 09:20 ,

HYNDAI VELOSTER 1.6

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 10:23 ,

Honday galloper off road

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:41 ,

I REZERVUAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 14:14 ,

Hunday Gallapero

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 17:18 ,

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 19:38 ,

Hyndai 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 18:21 ,

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:08 ,

Hyundai santa Fe 2.0crdi 2005 4WD

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:08 ,

Hyundai santa Fe 2.0crdi 2005 4WD

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:06 ,

Hyundai santa Fe 2.0crdi 2005 4WD

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 00:02 ,

Hyundai santa Fe 2.0crdi 2005 4WD

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 06:37 ,

Hyndai i20 -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 06:33 ,

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 12:47 ,

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 19:00 ,

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 18:47 ,

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 18:04 ,

Hyndai i20 -2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 17:55 ,

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 17:55 ,

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 19:52 ,

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 18:22 ,

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 18:03 ,

Hyndai i20

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 06:44 ,

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 19:53 ,

Hyndai i20

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 17:56 ,

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 19:00 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 18:06 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 23:04 ,

Shitet urgjent Hyundai H-1 2.5 Disel Viti 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 00:17 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 Crdi 4x4 Viti 2006 RKS 7muj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 15:20 ,

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 18:33 ,

Hyndai i20 1.2 benzin rks 2013

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 23:45 ,

Hyundai Matrix 1.5crdi viti 2003 me klim rks 7 muj

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 11:26 ,

Honday 200

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 20:16 ,

Hyundai

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:37 ,

hyundai

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 17:57 ,

Shitet hyundai automatik

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Mar 15:39 ,

shitet hunday

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:19 ,

Hyndai terracan

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 15:11 ,

Hyundai Sanata fe 2,7 benxin Automatik 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:17 ,

Hyundai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Nën 13:24 ,

Makina Hyundai ix35 Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Nën 09:49 ,

Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Tet 09:48 ,

Hyundai Coupe GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 20:15 ,

U shitttt

14 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 17:57 ,

Shitet gjipi boj ndrrim 2400e

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 17:52 ,

Shitet hyundai i20 e posadoganuar 045290107

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 18:44 ,

Hyundai Santa Fe

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 09:48 ,

Kerr Hyundai

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione