Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 121

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 121 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 11:56 Vetura , Vushtrri

Mazda 121

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Jan 09:42 Vetura , Vushtrri

Shitet mazda me qmim te volitshum 700Euro

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 22:03 Vetura , Prishtinë

Mazda per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:31 Vetura , Vushtrri

Shitet mazda me qmim te volitshum 700Euro

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 23:25 Vetura , Gjilan

Shes ndrroj Mazda 122

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 00:20 Vetura , Gjilan

Shes ndrroj MAZDA 121

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 00:08 Vetura , Gjilan

Shes ose ndrroj MAZDA 121

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 15:57 Vetura , Gjilan

Mazda 121

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 18:17 Vetura , Gjilan

MAZDA 121

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 17:47 Vetura , Gjilan

SHITET MAZDA 121 URGJENT!!

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 23:13 Vetura , Gjilan

Mazda 121

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 21:22 Vetura , Ferizaj

Shitet mazda pa dogan qmimi 450 euro

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 16:04 Vetura , Gjilan

Shitet Mazda 121

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 21:34 Vetura , Gjilan

Mazda 121 1.3

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 18:07 Vetura , Pejë

Shes MAZDA

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 16:52 Vetura , Mitrovicë

Pikap

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 13:02 Vetura , Gjakovë

Mazda 2’5 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 22:47 Vetura , Gjilan

Mazda 121

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:15 Vetura , Mitrovicë

Mazda -- 1.3Benzin Boj Ndrime

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:33 Vetura , Deçan

Isniq

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Dhj 20:28 Vetura , Gjilan

U Shit Flm MerrJep

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 12:43 Vetura , Rahovec

mazda 121

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 02:31 Vetura , Zveçan

makina te hamiti

1 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 01:26 Vetura , Pejë

shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:14 Vetura , Mitrovicë

shes motorr për mazda 1.7 dizell

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 13:33 Vetura , Shtime

mazda

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 16:07 Vetura , Vushtrri

Mazda me qmim te volitshum

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 18:34 Vetura , Prishtinë

Mazda 121 -93

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 19:29 Vetura , Vushtrri

Shitet Mazda -88 1.4 benzin

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 121 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione